Spotkanie w naturze- sesja coachingowa w polu serca

Spotkanie w naturze- sesja coachingowa w polu serca dla osób, które chcą sięgnąć w głąb siebie i poczuć swoją prawdę w Obecności.

Zapraszam przede wszystkim osoby, które są zablokowane, zmęczone nieustannym poszukiwaniem, naprawianiem, czekaniem i odkładaniem siebie na później. Pragną wreszcie zadbać o siebie, iść za głosem serca i sięgnąć po swoje marzenia/talent/dar z radością i miłością.

Zapraszam na spotkanie w naturze, bo ona bardzo wspiera nas w procesie wewnętrznej transformacji. Kiedy jesteśmy w cudownym połączeniu z tym co nas otacza, łatwiej jest nam zobaczyć, poczuć to, co kryje się w naszych sercach.

Jeśli czujesz, że to coś dla Ciebie, jeśli serduszko zabiło Ci mocniej i pragniesz ten czas przeznaczyć dla siebie serdecznie Cię zapraszam.
Napisz do mnie, umówimy się. Możemy pojechać samochodem, rowerem, na rolkach, albo pójść pieszo. Każde wyrwanie z rutyny już otwiera nas na siebie. A jeśli jesteś z innych okolic niż ja to możemy umówić się na sesję, każdy w swoim pięknym miejscu. Ograniczenia są tylko w naszej głowie.

Jeśli chcesz mnie poznać, zobaczyć jak pracuję zapraszam na bezpłatną konsultację on-line. Doświadczysz sesji prowadzonej przeze mnie, a ja będę miała okazję poznać Ciebie. Na koniec przedstawię Ci swoją ofertę. Pierwsze spotkanie on-line jest niezobowiązujące

Masz pytanie po prostu napisz.

Dołącz do wydarzenia

« wstecz

Ta strona używa plików cookies. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie. Więcej informacji w naszej polityce prywatności. zamknij