Odblokuj się! Krok 2

Wybór celu, to jeden z najważniejszych kroków. Gdy nie wiemy czego chcemy, co jest dla nas ważne, dokąd zmierzamy, to nie mamy motywacji, by w ogóle ruszać z miejsca. W takiej sytuacji często żyjemy w chaosie, stresie, poczuciu braku wpływu, jesteśmy targani potrzebami i realizacją marzeń innych osób, przypadkowych sytuacji i nic niewnoszących działań. Brakuje nam czasu, energii i chęci do poszukania w tym wszystkim siebie i tego, co jest dla nas ważne. 

07.02.2022

Odblokuj się! Krok 1

Odblokuj się!

Czasami jest tak, że czegoś bardzo pragniemy, czujemy sercem, duszą i ciałem, to co chce wypłynąć głęboko z nas, a jednocześnie stoimy w miejscu, chowamy się, czekamy, odpuszczamy...

13.01.2022

Skuteczne antidotum na opór

Wciaż szukasz nowych,  wyszukanych rozwiązań, metod, które wreszcie pomogą Ci przezwyciężyć opór? Opór, który tak rozgosił się w Tobie, że nie pozwala Ci iść tam, gdzie Cię woła Twoje serce? 

Nie musisz szukać daleko, a raczej będę zachęcała Cię by powrócić do tego co już znasz i jest dziecinnie proste, przyjemne, a przede wszystkim efektywne. Jedna mała rzecz, a robi ogromną różnicę. Chcesz wiedzieć co to takiego? Zapraszam do posłuchania.

08.11.2021

Dlaczego Twoje marzenia są ważne i jak rozpoznać czego naprawdę się chce?

" Większość ludzi nie chce w to wierzyć, że mają w sobie wszystko, co jest potrzebne do tego, żeby byli takimi, jakimi chcieliby być. Dlatego próbują zadowolić się rzeczami, które nie są ich godne."

-Norman Vincent Peale-

28.09.2021

Z jakiego źródła czerpiesz?

Z jakiego źródła czerpiesz?

Jak wybierać to czego naprawdę się chce, a nie to czego się nie chce?

03.09.2021

Przejdź do strony:

Ta strona używa plików cookies. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie. Więcej informacji w naszej polityce prywatności. zamknij