Skup swoją energię, jak laser

Skup swoją energię, jak laser!

 

To, że czegoś nie osiągamy ma swoją przyczynę głównie w tym, że brak nam skupienia. Bez skupienia, koncentracji uwagi na tym, co się robi, o czym się myśli i czego się pragnie trudno jest cokolwiek zrobić. 

04.05.2021

Strefa komfortu, jak ją rozpoznać i jak z niej wyjść?

To miejsce, w którym czujesz, że wszystko masz, jest dobrze i właściwie niczego Ci więcej nie potrzeba. Jest Ci przyjemnie, wygodnie, miło i ciepło. To miejsce, w którym nic nie musisz, a raczej wszystko Ci się należy (więcej przyjemności). Każde wyrwanie z tej strefy powoduje złość i niezadowolenie, jakby ktoś burzył Ci Twój świat, w którym czułeś się bezpiecznie, jak król- pan swojego życia, "nietykalny". 

08.02.2021

Co Cię motywuje?

Zastanawiałeś się kiedyś co Cię motywuje? Napędza do działania? wspiera w podążaniu za celem, a co Cię umacnia w trwaniu w starych schematach?

02.02.2021

Działasz z inspiracji czy desperacji?

Po której stronie jesteś? Tworzysz swoje życie na własnych warunkach czy odtwarzasz stare schematy reagując na to, co Ci się przydarza?

26.01.2021

Podejmij wreszcie decyzję!

Jak długo już odkładasz podjęcie decyzji?
Ile czasu rozmyślasz, analizujesz, planujesz w głowie?
Ile razy podjąłeś  decyzję, ale nie dotrzymałeś sobie słowa?

01.11.2020

Przejdź do strony:

Ta strona używa plików cookies. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie. Więcej informacji w naszej polityce prywatności. zamknij