Kasia Zalecka-Wojtaszek:

Bardzo polecam pracę z Jolą! Jest ona niezwykle ciepłą i empatyczną osobą, ogromnie zaangażowaną w to, co robi. Podczas naszych rozmów, dzieliła się ze mną swoimi spostrzeżeniami, które były bardzo trafne i otwierały mi oczy na różne rzeczy, z których wcześniej nie zdawałam sobie sprawy. Zgłosiłam się na coaching, ponieważ czułam, że w pewnych aspektach mojej pracy zawodowej stanęłam w miejscu. Jola w zadziwiająco krótkim czasie pomogła mi się uporać z blokadami, które ograniczały mnie przez lata. Jestem ogromnie wdzięczna za tą pracę.

Justyna Nowińska:

Ogromnie!!! polecam pracę z Jolą! To nie tylko coaching, ale też bardzo głęboki wgląd w przekonania, schematy i blokady, które przeszkadzają nam w rozwoju. Jola z uważnością i troską prowadzi przez te labirynty, aż do uwolnienia i możliwości zmiany.

Dziękuję.

Magdalena Strassenberg -Rácz:

Z całego serca polecam pracę z Jolą.

Jola to cudowna, bardzo świadoma, uważna, wyrozumiała i pełna optymizmu trenerka. Podczas pracy z Jolą, doszłam do kilku blokad, które były mocnym obciążeniem. Dostałam dużo odpowiedzi na pytania, które wciąż pozostawały bez odpowiedzi. Jola podczas pracy jest bardzo konkretna, miałam wrażenie, że czyta mi w myślach. Wirtuozeria prowadzenia sesji pozwoliła mi zobaczyć siebie w prawdzie. Jola nie pozwalała mi uciekać kiedy było trudno, dała swoją obecność i uwagę za co jestem ogromnie wdzięczna.

Przy Joli czułam się bardzo zaopiekowana.

Dodała mi sił i wiary w siebie.

Po stokroć dziękuję

Angelika Kajrys:

Współpraca z Panią Jolantą Więcek, w zakresie prowadzenia sesji coachingowych oraz indywidualnych spotkań rozwojowych...

pobierz całą opinię w pdf

Grzegorz Kędzierski:

W ciągu ostatnich miesiący miałem okazdję odbyć cykl sesji coachingowych...

pobierz całą opinię w pdf

Izabela Dittmajer-Sklepowicz:

Chciałabym wyrazić swoją opinię o Pani Jolancie Więcek, z którą miałam przyjemność spotkać się na 3-godzinnej rozmowie coachingowej.

pobierz całą opinię w pdf

Katarzyna Słupińska:

Firma szkoleniowa Motywator Rozwoju Katarzyna Słupińska potwierdza, że w okresie: od lutego do września 2020r. korzystała ze specjalistycznego wsparcia Pani Jolanty Więcek w formie indywidualnych sesji coachingowych.

pobierz całą opinię w pdf

Ta strona używa plików cookies. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie. Więcej informacji w naszej polityce prywatności. zamknij