Taniec intuicyjny

Lubisz się ruszać, tańczyć, ale nie koniecznie ciągnie Cię do szablonowych, z góry ustalonych zasad i kroków?

Jesteś na drodze rozwoju i chcesz wreszcie poczuć w sobie zadowolenie i radość z tego kim jesteś i gdzie jesteś?

Przechodzisz swoją terapię, lub jesteś w jakimś procesie, albo zastoju/ trudnym momencie i potrzebujesz włączyć w to energię i moc swojego ciała/lub ją pobudzić?

A może potrzebujesz wreszcie poczuć siebie, otworzyć się na więcej i dać sobie to, czego potrzebujesz?

 

Jeśli tak, to serdecznie zapraszam Cię na bezpłatne spotkanie, które odbędzie się już w najbliższy wtorek 13.09.2022r. o godz. 18:00-19:30 w Domu Kultury w Żorach. Będzie to wspaniała okazja, by sprawdzić czy te zajęcia są dla Ciebie i czy jesteś gotowy na wewnętrzną podróż w jedności CiałaUmysłuDuszy.

 

Pokażę Ci, jak w łatwy sposób możesz:

  • zredukować stres i napięcia w ciele, a przez to zrelaksować się i rozluźnić,
  • pozwolić sobie na odczucie i wyrażenie emocji, które w niekontrolowany sposób być może przejmują nad Tobą władzę,
  • lepiej poznać siebie, swoje potrzeby, pragnienia, a nawet talenty i potencjał, który w Tobie drzemie,
  •  zobaczyć, poczuć i uwolnić wewnętrzne ograniczenia i blokady, które znacząco wpływają na Twoje życie i samopoczucie,
  • poczuć się pewniej i swobodnie we własnym ciele,
  •  podnieść swoją wartość w relacjach z innymi,
  • odkryć swoje piękno i radość z bycia sobą.

To nie jest kurs tańca, ani typowy warsztat rozwojowy, nie musisz umieć tańczyć, mieć dobrą kondycję czy wyczucie rytmu. To, do czego Cię zapraszam jest czymś więcej niż świadomy umysł jest w stanie sobie wyobrazić. Dla każdego będzie to indywidualny proces odkrywania siebie, podróż w głąb siebie: poprzez ruch, dźwięk, emocje, uczucia, relacje, przepływ.

 

Co to jest taniec intuicyjny?

Taniec intuicyjny to wejście w naturalny, niewyuczony ruch ciała zgodnie z tym, co ono pragnie wyrazić w danym momencie. To podążanie za sobą i wsłuchiwanie się w wewnętrzny głos, który chce być zauważony i wyrażony. Tutaj nic nie jest narzucone, schematyczne i z góry ustalone, a jest to zaproszenie do: autentycznego, spontanicznego odkrywania siebie. Aktywność ta pomaga: rozluźnić ciało, wyrazić emocje, usunąć blokady i wewnętrzne ograniczenia, a także otworzyć się na siebie, swój potencjał i kreatywność.

Jak będą wyglądały zajęcia?

Zaczniemy od wyciszenia i rozluźnienia po całym dniu, dlatego zabierz ze sobą karimatę, na której będziesz mógł się położyć. Ta chwila relaksu, będzie czasem połączenia się ze swoim ciałem, poczuciem go i otwarciem się na komunikację z nim.

Każde spotkanie będzie poświęcone jednemu z czterech tematów:
*relacje i miłość,
*praca i finanse,
*zdrowie i ciało,
*talenty i pasja.
To Ty wybierasz, co w danym temacie jest dla Ciebie ważne i wyrażasz intencje na to spotkanie. W dalszej części będziesz miał okazję, poprzez ruch ciała: odkryć, uwolnić, wyrazić czy otworzyć się na swoje emocje, uczucia, potencjał, kreację zgodnie z tym, co w danym momencie czujesz i czego pragniesz. Nikt nie będzie Cię oceniał, ani do niczego namawiał. Będziemy tworzyć bezpieczną przestrzeń, w której poczujesz, że możesz być sobą i wyrazić to, co głęboko w sobie nosisz. Na sam koniec podsumujemy sobie swoje doświadczenia i podziękujemy za ten czas i uwagę, którą sobie daliśmy.

 

Jaka jest cena?
40zł jednorazowe wejście,
karnet 4 wejścia 120zł

Cykliczne spotkania, raz w tygodniu będą odbywały się od 27.09.2022r. od godz.18:00-19:30

 

Zapisy na:
kontakt@jolantawiecek.pl
lub sms: 502 307 722

Masz wątpliwości, pytania napisz.

Z całego serca zapraszam!

Dołącz do wydarzenia

« wstecz

Ta strona używa plików cookies. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie. Więcej informacji w naszej polityce prywatności. zamknij