Wyzwanie Odblokuj się na nowe życie

Poczuj kim naprawdę JESTEŚ i uwierz w MOC PRAWDY, którą nosisz w sobie.

21 dni bezpłatnego wyzwania, w którym będziemy się inspirować, wspierać, pokonywać blokady, otwierać się na swoje serce, radość życia, dary i drzemiący w nas potencjał. A wszystko to w połączeniu ze Źródłem Miłości i tego, który powołał nas do życia.

Tylko poprzez codzienne świadome wybory, naszą wiarę, pełnię Obecności i determinację jesteśmy w stanie wejść w nowe.

Wszyscy jesteśmy tu po coś więcej niż tylko zwyczajna egzystencja i odtwarzanie znanych schematów, wierzeń czy przekonań. Nasze serce i wewnętrzna mądrość nieustannie wzywa nas do połączenia się z Prawdą, która nas wyzwoli z iluzji, w którą uwierzyliśmy.

Każdy indywidualnie musi przejść swoją drogę z głowy do serca, by wspólnie się połączyć w Jedności i Miłości. Nikt za nas tego nie zrobi, jednak gdy my zapalimy swoje Światło, rozświetlimy nie tyko swoją drogę, ale i przestrzeń wokół.

To już nie jest czas na odkładanie siebie na później, zwątpienie i tkwienie w miejscu, to czas na Twoje Światło i dar, który tylko Ty możesz odkryć i objawić światu.

Jesteś gotowy na więcej?

Dołącz do wydarzenia

« wstecz

Ta strona używa plików cookies. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie. Więcej informacji w naszej polityce prywatności. zamknij